Christopher Abbott | 11 | Soccer | All Conference |
Gianna Arone | 10 | Field Hockey | All Academic |
Adrianna Augello | 7 | Gymnastics | All League |
Isabella Bartol | 12 | Gymnastics | All League |
Isadora Avery | 12 | Volleyball | All League |
Emily Biren | 12 | Gymnastics | All County |
Jack Bloomberg | 12 | Volleyball | All Division, All County Academic |
Matthew Brady | 12 | Football | All League |
Nicole Bransfield | 11 | Field Hockey | All Division |
Amelia Brite | 11 | Soccer | All County, All State |
Samuel Byrd | 12 | Cross Country | All League 1st Team, All Division, All County 2nd Team, All Academic, State Qualifier |
Harris Cantley | 11 | Cross Country | State Qualifier |
Brady Cascone | 12 | Volleyball | All County, All County Academic |
Chastain Cassidy | 12 | Soccer | All Division |
Jaslyn Cloughen | 10 | Tennis | All Division |
Katelyn Cloughen | 8 | Tennis | All Division |
April Chu | 9 | Tennis | All League |
Kaitlin Curran | 11 | Volleyball | All County, All State, All AAA Tournament Team |
Rylie Curran | 12 | Volleyball | All League, All AAA Tournament Team |
Parris Duenas | 11 | Field Hockey | All Classification |
Madison Feldman | 12 | Soccer | All County |
Ian Fenster | 12 | Golf | All League, All Conference |
Nicole Fleming | 11 | Gymnastics | All League, Section XI Scholar Athlete |
Michael Florentino | 12 | Football | All League 2nd Team, Academic All Division |
Vanessa Gehnrich | 12 | Soccer | All Division |
Nicholas Giardina | 12 | Golf | All League, All Conference, All County |
Ryan Gillon | 12 | Soccer | All County, All State, All Region, All Conference, League 3 Player of the Year |
Ava Glick | 12 | Field Hockey | All Classification |
Thomas Goldberg | 12 | Cross Country | All County 2nd Team, State Qualifier |
Emily Hall | 12 | Gymnastics | All League |
Carlos Karaptian | 12 | Volleyball | All Division Honorable Mention, All County Academic |
Maya Khan
| 12 | Volleyball | All State, “Super 7” All County, AAA Tournament MVP |
Julia Kim | 11 | Tennis | All League |
Amelia Kleiman | 10 | Tennis | All County |
Abigail Kleiman | 12 | Tennis | All Division |
Ariana LoCurto | 11 | Gymnastics | All League |
Haley Loscalzo | 12 | Soccer | All County, All State |
Landon Lung | 12 | Volleyball | All County Academic |
Samuel Lustig | 12 | Football | All League 2nd Team, Academic All Division |
Dylan Manning | 11 | Cross Country | All League 1st Team, All Division, All County 2nd Team, State Qualifier |
Ethan Marijosius | 12 | Volleyball | All County, All County Academic |
Clodagh Masciovecchio | 11 | Volleyball | All League, All Classification, All AAA Tournament Team |
Benjamin Molino | 11 | Cross Country | All League 2nd Team All League, All Division, All County 2nd Team, State Qualifier |
Brayden O'Boyle | 10 | Soccer | All County, All State, All Conference |
Nicholas Osborne | 10 | Golf | All Conference |
Ava Palazzo | 11 | Volleyball | All AAA Tournament Team |
Jackson Pellegrino | 12 | Football | All League |
Aidan Piracci | 10 | Cross Country | All League 2nd Team, All Division, All County 2nd Team, State Qualifier |
Grace Quinan | 12 | Field Hockey | All Division |
Vasili Ragavanis | 12 | Soccer | All League |
Ella Regan | 11 | Gymnastics | All League Honorable Mention |
Danica Reina | 11 | Field Hockey | Unsung Hero |
Bianca Reznic | 12 | Tennis | All Division |
Andrew Riggs | 11 | Football | All County, All League |
James Roselli | 12 | Football | All League 2nd Team, Academic All Division |
Matthew Rosenoff | 12 | Football | All League, Academic All Division |
Ryan Schalk | 10 | Soccer | All League |
Max Schillen | 12 | Volleyball | All County Academic |
Emily Schwan | 9 | Gymnastics | All League |
Ayan Sheikh | 12 | Golf | All League, All County |
Molly Singer | 12 | Volleyball | All League |
Rishika Surana | 9 | Tennis | All League |
Sebastian Trent | 11 | Soccer | All Conference |
Gavin Trinchetto | 12 | Soccer | All County Academic |
Constantine Varlamos | 12 | Volleyball | All County Academic |
Alexa Vrionedes | 12 | Tennis | All League |
Alex Walsh | 12 | Cross Country | All League 1st Team, All Division, All County 1st Team, All Academic, State Qualifier |
Jeremy Weiss | 12 | Football | All County, All League, Academic All Division, Section XI Scholar Athlete Award |
Maegan Whalen | 12 | Tennis | All League |
Nicholas Whalen | 12 | Volleyball | All Division Honorable Mention |
Jaycie Wilhelm | 7 | Gymnastics | All League |
Layla Wilkes | 12 | Soccer | All Division |
Victoria Wroblewski | 12 | Tennis | All League |